SmartyCUBE

SmartyCUBE, esnek ve son derece hızlı bir veri analiz ve raporlama aracıdır. Büyük miktardaki verinizi çok hızlı bir şekilde işleyerek ihtiyaç duyduğunuz veriyi saniyeler içinde görselleştirebileceğiniz bir platform sunar.

Veri analizi ve rapor oluşturma farklı bir anlayış getiren smartyCUBE ile verileriniz üzerinde hiç bilmediğiniz bilgiler keşfedeceksiniz.

Günümüzde veri çok kıymetli ve raporlama ise hiç bitmeyen ihtiyaçtır. Değişen piyasa koşulları ve artan rekabete uyum sağlayıp öne geçmek için firmalar mevcut durumlarını yakından ve anlık takip etmek ve bugünkü durumdan ön görüler üretme gayreti içindeler. Bir iş zekası kullanıyor olun ya da olmayın yeni bir rapor tasarlamak ya da veri üzerinde detaylı analizler yapmak ya da bu verilere dayanarak üst yönetime sunumlar hazırlamak çoğu zaman sancılı ve maliyetli süreçler olabiliyor. İşte smartyCUBE bu ihtiyaçlara alternatif bir çözüm olarak tasarlandı.  Bir kere verilerinizi smarty360 a aktardığınızda kullanıcılarınız hiçbir danışmanlığa gerek kalmadan kendi raporlarını ve grafiklerini tasarlayabilecekler. Dahası smarty360 ın istediğiniz verileri hazırlama hızına şaşıracaksınız

SmartyCUBE Hangi Özelliklere Sahip?

Bilgiye Anlık Erişim: Tek kaynaktan doğru bilgiye anlık erişim

Sunum: Etkileyici ve profesyonel görünüm

Gizlilik: Sadece yetkili kişi tarafından görüntüleme

Kullanıcı Dostu: Kolay bir şekilde rapor tasarımı ya da pano tasarımı yapabilme.

Çoklu Platform: PC, Laptop, tablet ve mobilden kolay erişim

Raporla ve Yayımla: Zamanlanmış raporları her zaman doğru kişiye doğru zamanda ulaştırma

Detaylı Analiz: Datalara dair detayları kolayca izleyebilme imkânı

Grafik Çeşitliliği: Temel, istatiksel, bilimsel, finansal, haritalar, 3 boyutlu, birden çok eksenli, alt alan ve ekli küçük resimli animasyonlar ve grafikler oluşturulabilir.

SmartyCUBE ile bulut üzerinden markanız için özel bir alanı kullanabileceğiniz gibi on-premise olarak da internetin bulunduğu her noktadan erişim yapabilirsiniz.

Kullanım ihtiyaçlarının artması durumunda sistem otomatik olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğrultuda şekillenir. Bu nedenle sistemde yavaşlama ya da kesinti olması söz konusu değildir.

SmartyCUBE, organizasyon bazında veriyi izole edebileceğiniz gibi bayi/şube gibi çoklu organizasyon seviyesinde de veriyi izole şekilde saklayabilir.

Menü