Hakkımızda

Biz Kimiz

Teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmeler, hayatın her alanında köklü değişimleri de beraberinde getiriyor.

Dijital Dönüşüm, Endüstri 4.0, Gelecek 5.0… İçinde bulunduğumuz döneme nereden bakıldığına bağlı olarak farklı isimler verilse de herkesin mutabık olduğu bir gerçek var; yeni bir dijital çağ başladı, başlıyor…

Günlük hayatımıza yeni teknolojileri çok hızlı alıyor ve kullanmaya başlıyoruz. Nesnelerin interneti, yapay zeka, arttırılmış gerçeklik hepimizin hayatına çoktan temas etmeye başladı ve biz kendimizi çok hızlı şekilde yeni çağa uyumlu hale getirebiliyoruz.

Peki işiniz ne durumda? Şirketiniz bu değişimin neresinde?

Değişime seyirci mi kalıyorsunuz, değişimi takip mi ediyorsunuz? Yoksa değişim rüzgarını yelkenlerinize doldurup bu dönemi fırsata çevirebiliyor musunuz?

Biz, iş uygulamaları konusunda uzun yıllardır edindiğimiz süreç tecrübesini en yeni yazılım teknolojilerini kullanarak, müşterilerimize değer katacak çözümler geliştirmek isteyen, iş sorunlarına birazcık farklı bakan yeni bir ekibiz.

Smartera’ yı yeni dijital çağda firmaların ihtiyaç duyacakları iş uygulamalarını geliştirmek ve sorunlara bugüne kadar olduğundan daha farklı ve akıllı çözümler üretmek için kurduk.

Çünkü biliyoruz ki yeni dönemde eski ekonominin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş dünün iş süreçleri ve dünün yazılımlarıyla devam etmek mümkün olmayacak.

Menü